WSPÓŁPRACA Z NAMI NIESIE WIELE KORZYŚCI

Oprócz fachowców z branży budowlanej, jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo duże ilości pracowników niewykwalifikowanych – w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Tym samym, dzięki outsourcingowi nasza firma przejmuje wszelkie zagadnienia i problemy kadrowe na siebie, co jest dużym udogodnieniem dla wielu firm. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, jako że realizujemy zlecenia w tej formie od ponad 20 lat.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe naszych pracowników zapewnia konkurencyjną jakość naszych usług wobec innych firm.

ZAWSZE NA CZAS

Terminowe rozpoznanie Państwa potrzeb, ich analiza oraz proponowane przez na rozwiązania to klucze do realizacji powierzonego nam przedsięwzięcia.

DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW

Outsourcing budowlany, będący jedną z naszych wiodących usług, stoi na najwyższym poziomie, także, dzięki systematycznym szkoleniom zespołu.

ETAPY WSPÓŁPRACY

1. PRZYGOTUJEMY OFERTĘ

W ciągu 24h otrzymasz ofertę i informacje dotyczące kosztów oraz terminów. Podana cena zależy od konkretnej liczby pracowników, których dla Ciebie zatrudnimy, przewidywanej długości współpracy. Co możemy Ci obiecać? Konkurencyjne stawki, a w ich ramach dużą elastyczność. Outsourcing pracowniczy ma zmniejszyć koszty, a my zrobimy wszystko, by tak się stało.

2. POZYSKAMY PRACOWNIKÓW

Zaraz po podpisaniu umowy dostarczamy pracowników. W wielu przypadkach przedstawiamy potencjalnych kandydatów od razu, bo mamy ich w swojej własnej bazie.

3. DBAMY O FORMALNOŚCI

Zadbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe; możemy też zająć się innymi kwestiami. W grę wchodzi oczywiście kompleksowa obsługa.

4. ZAJMIEMY SIĘ ZMIANAMI W ZATRUDNIENIU

Chcesz zwiększyć lub zmniejszyć zatrudnienie? Wystarczy telefon, a my zajmujemy się resztą. Podpisujemy klarowne umowy zlecenia, co pozwala maksymalnie skrócić okres rozstania lub ułatwia pozyskiwanie nowych pracowników.

OUTSOURCING PRACOWNICZY

O plusach outsourcingu można mówić długo – warto spróbować.
W krótkim terminie klient ma gotowego pracownika, a obsługa kadrowo-płacowa – to już nasze zmartwienie. Mając wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, ciągle udoskonalamy metody zarządzania i oferujemy naszym klientom przejrzystą umowę, wykwalifikowanych specjalistów.

Ciężar związany z rekrutacją, naliczaniem płac oraz prowadzeniem kadr przejmujemy na siebie
Zero zbędnych formalności związanych z zatrudnieniem pracowników
Przedmiotem umowy nie jest Pracownik, lecz usługa – wykonywana przez tegoż Pracownika
Optymalne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorców planujących realizację doraźnych przedsięwzięć, wymagających dużego nakładu pracy, w krótkim okresie czasu