JAK DZIAŁAMY

PRACA OPARTA NA DOŚWIADCZENIU

Lata doświadczeń w pracach przy dużych i małych budowach pozwoliły nam na wypracowanie optymalnych rozwiązań logistycznych w zakresie dostarczania fachowców różnych specjalizacji budowlanych i wykonywania prac na najwyższym możliwym poziomie.

KOMPETENCJE LUDZKIE

Pośrednictwo budowlane, inaczej mówiąc, outsourcing budowlany to usługa na tyle rozbudowana i wielopoziomowa, iż dbałość o każdy szczegół na poszczególnych etapach realizacji wymaga wszechstronnej i rozległej wiedzy. Dlatego też pośrednictwo budowlane realizowane jest przez naszych najlepszych pracowników.

WIELOLETNI STAŻ

Ich wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe zapewnia konkurencyjną jakość naszych usług. Outsourcing budowlany, będący jedną z naszych wiodących usług, stoi na najwyższym poziomie, także, dzięki systematycznym szkoleniom zespołu. Dzięki temu sprawnie poruszamy się w zmieniających się przepisach prawnych a ewentualne problemy i utrudnienia rozwiązujemy natychmiast w świetle obowiązującego w Polsce prawa.

JESZCZE WIĘCEJ ZALET:

Firma BAU-BUD INVESTMENT SP. Z O.O., dzięki usłudze pracy czasowej daje możliwość dostosowywania poziomu zatrudnienia do unikatowych potrzeb kadrowych w Państwa firmie, głównie w okresie wzmożonego zapotrzebowania na specjalistyczny personel. Przekazanie na zewnątrz zarządzania pracownikami, którzy będą zatrudniani przez BAU-BUD INVESTMENT SP. Z O.O. to wymierne korzyści::

oszczędność czasu
niższe koszty obsługi
elastyczność w obsadzaniu stanowisk
POLECAMY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE PRZEZ NASZ FORMULARZ KONTAKTOWY
CO SPRAWIA ŻE MAMY ATRAKCYJNĄ OFERTĘ
  • ŚWIADCZYMY

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie outsourcingu pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.

Naszym atutem są niskie koszty współpracy oraz rozległa baza noclegowa, która w zupełności eliminuje problem w kwestii zakwaterowania pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem bazy pracowników tymczasowych poszukujemy nowych partnerów biznesowych.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.