Najlepszy wybór to pracownicy BAU-BUD INVESTMENT SP. Z O.O.

Outsourcing budowlany to usługa na tyle rozbudowana i wielopoziomowa, iż dbałość o każdy szczegół na poszczególnych etapach realizacji wymaga wszechstronnej i rozległej wiedzy. Dlatego też pośrednictwo budowlane realizowane jest przez naszych najlepszych pracowników.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe naszych pracowników zapewnia konkurencyjną jakość naszych usług wobec innych firm.

ZAWSZE NA CZAS

Terminowe rozpoznanie Państwa potrzeb, ich analiza oraz proponowane przez na rozwiązania to klucze do realizacji powierzonego nam przedsięwzięcia.

DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW

Outsourcing budowlany, będący jedną z naszych wiodących usług, stoi na najwyższym poziomie, także, dzięki systematycznym szkoleniom zespołu.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Naszym klientom dostarczamy pracownika z narzędziami pracy dostosowanego do standardów obowiązujących wewnątrz firmy klienta. To prawdziwa innowacja na polskim rynku usług outsourcingowych. Dzięki innowacyjnemu i kompleksowemu rozwiązaniu chcemy pomóc naszym klientom w odciążeniu najbardziej pracochłonnych obszarów w firmie oraz usprawnieniu i podniesieniu jakości obsługi pracowników.

10+

FIRM PARTNERSKICH

100+

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

RĄK DO PRACY

20+

LAT W BRANŻY

GWARANCJA ZADOWOLENIA

  • Poznaj zalety:

Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za poprawność wykonywanych działań. Z Nami możecie Państwo pozyskać specjalistów do zrealizowania Swojego projektu oraz do powierzenia wybranego stanowiska roboczego. Outsourcing procesowy z firmą Euro Workers to idealny sposób na uzupełnienie niedoborów kadrowych, zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników oraz optymalizację kosztów zatrudnienia.

100% Zadowolonych klientów
Redukcja problemów zatrudnienia
Doświadczenie wływające na optymalizację kadr

WARTO WIEDZIEĆ

Specjaliści od budownictwa i prac wykończeniowych

Specjalizujemy się outsourcingowaniu pracowników pracujących w budownictwie. Dla nich prace budowlane jak i wykończeniowe to nie problem. Sprawdź naszą ofertę!

przedmiotem umowy nie jest Pracownik, lecz usługa

bierzemy na siebie pełną obsługę administracyjno-kadrową

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI - ZADZWOŃ